دسته‌بندی نشده

انواع مراحل سئو

سئو فنی چیست؟
سئوی فنی به بهبودهای فنی و فنی یک وب سایت برای افزایش رتبه صفحه در موتورهای جستجو اشاره دارد. عنصر فنی سئو این است که محتوای وب سایت شما برای موتورهای جستجو قابل درک باشد. و همچنین فرآیند تأیید را سریع و آسان می کند. به عبارت دیگر، با استفاده از تکنیک های سئو، جستجو و تحلیل وب سایت خود را برای موتورهای جستجو آسان تر می کنید. دلیل اینکه به آن سئوی فنی یا سئوی فنی می گویند این است اصولاً این نوع سئو ربطی به محتوای وب سایت شما ندارد. و هدف اصلی آن بهینه سازی زیرساخت وب سایت شما است.

 

سئو داخلی یا سئو داخلی چیست؟
On Page Seo فرآیند بهینه سازی محتوای صفحه وب برای موتورهای جستجو و کاربران است. از آنجایی که بهینه سازی یک صفحه برای موتورهای جستجو، این نوع بهینه سازی به بهینه سازی صفحه برای کاربر بستگی دارد. علاوه بر انتشار محتوای مرتبط و با کیفیت، فرآیند سئوی داخلی شما شامل مواردی مانند عناوین، برچسب‌ها و بهینه‌سازی تصویر می‌شود. با سئو داخلی، وب‌سایت خود را برای کاربران مفید و ارزشمند می‌کنید. بیشتر هر چه وب سایت شما برای کاربران سازنده تر و مفیدتر باشد. هر چه تعداد بازدید و بازدید بیشتری داشته باشید. و این به معنای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجوگر است.

 

سئو خارج از صفحه چیست؟
سئوی خارج از صفحه تمام فعالیت هایی است که خارج از سایت برای بهبود رتبه صفحه در موتورهای جستجو انجام می شود. سایت هایی با بک لینک های با ارزش تر نسبت به وب سایت های مشابه با بک لینک های کمتر رتبه بهتری دارند. موتورهای جستجو، بک لینک ها را نشانه ای از محتوای باکیفیت می دانند که قابل ارجاع و ارجاع است. اما بسیاری از مردم فکر می کنند که سئوی خارج از صفحه مانند لینک بیلدینگ است، اما اینطور نیست و لینک بیلدینگ تنها بخش کلیدی این رویکرد بهینه سازی است. به عنوان مثال، مواردی مانند بازاریابی شبکه های اجتماعی و برندسازی سئو خارجی هستند و بسیار مهم هستند. به عبارت دیگر، Off Page Seo تمام کارهایی است که خارج از وب سایت انجام می شود تا موتورهای جستجو تشخیص دهند که وب سایت قابل اعتماد و دقیق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *